برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شمع خودرو ان جی کی مدل LZKAR6AP-11 6643

صرفه جویی در مصرف بنزین

افزایش شتاب

کارکرد بالای موتور

کم کردن صدای موتور

229,200 تومان
2 الی 3 روز
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
نام تجاری:
محصولات مرتبط
145,000 تومان
احتراق 100درصد سازگار با هر نوع رانندگی کاهش مصرف سوخت افزایش چشمگیر شتاب خودرو کارکرد بسیار آرام موتور توجه : قیمت درج شده برای یک عدد شمع می باشد.
ناموجود
57,600 تومان
افزایش شتاب خودرو کاهش مصرف سوخت کاهش الایندگی موتور و افزایش عمر کاتالیست استارت سریع مقاوم در برابر خوردگی و گرماتوجه : قیمت درج شده برای یک عدد شمع می باشد.
40,440 تومان
افزایش شتاب خودرو کاهش مصرف سوخت کاهش الایندگی موتور و افزایش عمر کاتالیست استارت سریع مقاوم در برابر خوردگی و گرماتوجه : قیمت درج شده برای یک عدد شمع می باشد.
ناموجود
بزودی
افزایش شتاب خودرو کاهش مصرف سوخت کاهش الایندگی موتور و افزایش عمر کاتالیست استارت سریع مقاوم در برابر خوردگی و گرماتوجه : قیمت درج شده برای یک عدد شمع می باشد.
توضیحات

الکترودمرکزی (مثبت) این شمع سوزنی و پلاتینیوم میباشد الکترود مثبت شمع های سوزنی دارای نوک تیزی هستند که شبیه سوزن می‌باشد که باعث می‌شود جرقه حاصل از شمع دقیق، متمرکز و در عین حال قوی تر از یک شمع معمولی می باشد.

 تعداد الکترودهای منفی این شمع یک الکترود میباشد که شکل فیزیکی الکترودمنفی این شمع تخت میباشد. شمع های تخت جزو قدیمیترین شمع ها در موتور خودرو میباشد.

جنس الکترود منفی این شمع نیکل می باشد شمع های نیکلی اصولا جزو شمع های قدیمی با تکنولوژی ساخت نه چندان پیشرفته می‌باشند که از مقاومت حرارتی 1000 درجه سانتی گراد برخوردارند همچنین طول پایه رزوه این شمع بلند می باشد شمع های پایه بلند دارای طول پایه رزوه 26.5 میلیمتر هستند. مقدار طول پایه رزوه به نوع موتور خودرو و طراحی آن بستگی دارد و توسط کارخانه سازنده تعین می‌شود.

 فاصله دو الکترود منفی ومثبت این شمع 1.1 میلیمتر میباشد. این فاصله با توجه به استاندارد و طراحی خودرو توسط کارخانه خودروساز تعیین میگردد و بهتر است جهت بهبود عملکرد خودرو این موضوع رعایت گردد.

این شمع از نوع گرم می‌باشد که شمع های گرم دارای طول پایه عایق بیشتری نسبت به شمع های سرد هستند به همین منظور فرآیند انتقال حرارت در این نوع شمع ها کم تر انجام می‌شود. شمع های گرم با توجه به ویژگی های موتور خودرو و پیشنهاد کارخانه خودروساز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 شمع LZKAR6AP-11 6643 دارای جرقه از نوع معمولی می‌باشد که شمع ها اصولا دو نوع جرقه دارند یکی معمولی (گسسته) ودیگری لیزری (پیوسته) دارند که این شمع دارای جرقه از نوع معمولی می‌باشد. جرقه شمعه ای معمولی به صورت گسسته و پی در پی می‌باشد که در مقایسه با شمع های لیزری از قدرت جرقه پایینتری برخوردارند.

 عمر کارکرد مفید این شمع  60000  کیلومترمی‌باشد.

جزئیات محصول

مشخصات

نام معمول
ان جی کی 6643
بسته بندی
4 عددی
آلیاژ پلاتین
پلاتینیوم
طول رزوه
بلند
کشور سازنده
ژاپن
سایز آچار
16
کد حرارتی
6
قطر رزوه
14
نوع آب بندی
واشر
نکته:
بسته بندی این شمع چهار تایی است و برای خرید بسته کامل باید شما چهار عدد را در کادر مربوطه وارد کنید و در صورت خرید تعداد غیر ضریب چهار ،تعداد چهارتایی ها در بسته بندی چهار عددی و مازاد بر آن در بسته بندی تکی برای شما ارسال خواهد شد.
آلیاژ هسته
نیکل

پوسته

طول رزوه بلند
سایز آچار 16
قطر رزوه 14
نوع آب بندی واشر

الکترود مرکزی

آلیاژ هسته نیکل

الکترود منفی

آلیاژ پلاتین پلاتینیوم

سایر

بسته بندی 4 عددی
کشور سازنده ژاپن
نکته: بسته بندی این شمع چهار تایی است و برای خرید بسته کامل باید شما چهار عدد را در کادر مربوطه وارد کنید و در صورت خرید تعداد غیر ضریب چهار ،تعداد چهارتایی ها در بسته بندی چهار عددی و مازاد بر آن در بسته بندی تکی برای شما ارسال خواهد شد.

مشخصات فنی

نام معمول ان جی کی 6643
کد حرارتی 6

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم